SJAJAN MEČ U BIRMINGEMU: Aston Vila i Čelsi REŽIRALI pravu DRAMU!
Konor Galager postiže izjednačujući gol na "Vila parku", Foto: Ryan Browne / Shutterstock Editorial / Profimedia

PREMIJER LIGA 35. KOLO

Videli smo četiri gola, a mogli smo i još toliko

Objavljeno: 23:28h

Fudbaleri Aston Vile i Čelsija odigrali su nerešenim rezultatom 2:2 u okviru 35. kola Premijer lige.

Klub iz Birmingema je ostao na poziciji četiri i sada ima sedam bodova više, uz tri meča viška, od petoplasiranog Totenhema. "Plavci" su, sa druge strane, na poziciji devet.

Domaćin je poveo već u 4. minutu kada je Đorđa Petrovića savladao Mark Kukurelja, njegov saigrač.

Morgan Rodžers je pred poluvreme povisio prednost tima Unaija Emerija na 2:0.

Čelsi je bio u nokdaunu, činilo se da je to još jedan poraz ove sezone, ali dogodilo se potpuno suprotno.

Noni Madueke je u 62. minutu pogodio za 2:1, a potom je Konor Galager izjednačio u 81. minutu rezultat na 2:2.

Oli Votkins mogao je da donese novo vođstvo Vili, ali nije bio precizan.

U dubokoj nadoknadi vremena Akesl Disasi je pogodio za šokantan preokret Čelsija, ali je VAR reagovao i gol je bio poništen zbog navodnog faula Benoe Badijašila, asistenta kod gola.

Igrači Čelsija i Maurisio Poketino bili su besni zbog ove odluke, što su i pokazali po završetku meča kada su opkoliki glavnog arbitra utakmice Krega Posona.